Penisiniz Sizin Sağlık Durumunuzu Gösterir

penis sağlığı-minABD’nin ünlü doktorlarından Türk Dr. Mehmet Öz 2013 yılında penis sağlığıyla ilgili bir televizyon kanalına açıklama yaptı. Mehmet Öz bu konuda penis, sağlığınızı ölçebileceğiniz bir çubuk gibidir, erkeğin sağlıklı olup olmadığını gösterir dedi.

Ereksiyonun sağlanması için penisin kanla dolması gerektiğini söyleyen Mehmet Öz eğer kişi sertleşme sorunuyla karşı karşıyaysa vücudun başka bölümlerinin de sağlıklı çalışmadığının göstergesi olabileceğini söyledi. Ereksiyon sorunuyla karşılaşıyorsanız bunun bir sinyal olabileceğini kalbinizde, böbreğinizde, cildinizde veya vücudunuzun herhangi bölgesinde sağlıksız bir durum olabileceğini ve uzman bir doktora (ürolog) görünmenizde fayda olacağını kaydetti.
ABD – HuffPost Live – 2013

Seksin Hayatımıza Bazı Etkileri;

Kilo Vermenizi Sağlar: Yarım saatlik sevişme heyecanıyla 200-300 kalori yakmanızı sağlar. Fazla kilolarınızdan kurtulmanızda yardımcı olabilir.

Felç Riskini Azaltır: Düzenli cinsel hayat hem kadın hem erkeklerde felç riskini azaltıyor.

Daha Mutlu Olursunuz: Cinsel ilişki esnasında beynimiz mutluluk hormonu salgılar. Stresten uzaklaşır ve daha mutlu oluruz.

Genç Gözükmenizi Sağlar: Dr. Mehmet Öz’ün iddiasına göre yılda 100 kez yapılan seks sayesinde cilt daha güzel gözükür ve yaşlanma gecikir.

Prostat Riskini Azaltır: Yapılan araştırmalara göre 30 gün içinde 20 ya da daha fazla boşalma yaşayan erkeklerde prostat riski daha az görülür. Erkeklerde sıkça görülen prostat kanserinde tüm hastalıklarda olduğu gibi erken teşhis hayat kurtarır!

Özgüveninizin Yerine Gelmesini Sağlar: Sevdiğinizi, partnerinizi doyuma ulaştırma hissi daha çok kendine güvenen bireyler olmamızı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Titan Penis Büyütücü Jel başlıklı makalemizde penisi büyüten jel, titan gel ve titan jel hakkında bilgiler verilmektedir.