Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

Penis Büyütücü ve Genişletici Jel Krem Gerçek mi?

penis büyütücü jel gerçeğiPenis büyütücü ürün yelpazesi o kadar geniş ki jel ve çeşitli kremlerde penis büyütücü olarak satılmaktadır. Penis büyütücü jel olarak satılan 1 adet markayı analiz etme fırsatımız oldu. Bu marka piyasa da en çok satılan penis büyütücü jel markasıdır. Daha önce de krem incelemesi gerçekleştirmiştik. Bu yazımızda ise jeli 2 kişi üzerinde test ettik. Test sonuçları tamamen tarafsızdır. Test sonuçları olumlu çıkar ise satışını yapıyoruz, eğer olumsuz çıkarsa satışını yapmıyoruz. Kullanım talimatı gereği 4 ay kullanılması gerekmektedir ve 1 kutu jel 1,5 ay gitmektedir. İki kişiye 3 kutu penis büyütücü jel hediye ettik ve tavsiye edilen süre 4 ay olmasına rağmen 4,5 ay kadar kullanmalarını konusunda ricada bulunduk. Üzerindeki bilgilere göre ürün şu şekilde çalışıyordu; penise uygulandıktan sonra hücrelere nüfus ediyor kısa bir sürede emiliyor ve 4 ay sonunda minimum 5cm uzama gerçekleşiyor.

Kullananların yorumları

  1. Tamamen fiyasko penis büyütmeyi geçtim performansa dahi etkisi olmuyor. Sünnetli bölgeye bol bir şekilde sürünce boşalma süresini biraz arttırıyor onun dışında penis büyütmek için kullanılacak ürün bu değil.
  2. Hediye ettikten sonra büyük ümitler ile kullanmaya başladım. Her gün aksatmadan kullandım 2 kutu bittiğinde peniste ölçüm yapmak istedim ama üzülerek söylüyorum değişiklik yok. Zaman ve para kaybı.

Penis büyütme yöntemi yazılarımızdan birisi olan http://wwu.penispompasi.web.tr/2015/03/2015-yeni-penis-buyutme-yontemleri/ bu linkteki yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2019 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi