En İyi 3 Penis Büyütme Egzersizi

Gerek elle yapılan gerekse penis pompası ile yapılan çeşitli penis büyütme hareketleri ve teknikleri mevcuttur. Bu teknikler doğru anlaşılıp uygulanışı doğru olduğu taktirde peniste uzama kesinlikle gerçekleşir. Penis büyütücü egzersizler yıllar öncesinde orta doğuda keşfedilmiş ve milyonlarca kişi tarafından da uygulanmıştır. Doğru bir şekilde uygulayan kişiler kesin sonuç almışlardır. Teknoloji bu kadar ilerlemiş olmadığı için bu egzersizler tamamen elle yapılıyordu. Sağma, çekme gibi çeşitli hareketler yardımıyla penisin büyümesi sağlanmaktadır.

penis egzersizi

Bu Egzersizler Gerçekten İşe Yarar mı?
Penis büyütmenin konu edildiği her alanda gerçekten işe yarayıp, yaramayacağı sorusunu biz sürekli alıyoruz. İnanın ki doğru yapıldığında gerçekten işe yarıyor! Egzersizler sadece penisinizi büyütmeyecek sertleşme erken boşalma gibi problemlerinize çözüm olacak.

Bu Egzersizler Güvenli Midir?
Şuana kadar bu konuda problem yaşayan bilinen birisi yok. Eğer hızlı sonuç alınsın diye egzersizleri canınızı yakacak şekilde yapmazsanız %100 güvenlidir.

Sonuçlar Kalıcı mı?
Sonuçlar kalıcıdır, bu işlem fitness salonlarında yapılan spora benzese de penis uzatma ve genişletme işlemi peniste hücre yapımıyla gerçekleşmektedir.

1- Penis pompaları: Bu egzersizleri en zahmetsiz bir şekilde yapmanızı sağlayan aparattır. Elle yapılan egzersizler 1-1,5 saat sürebilirken penis pompası ile yapılan egzersizler kullanıldığı günlerde 15 dakikanızı alacaktır. Penis pompasının kullanımıyla ilgili detayları öncesindeki ve sonrasındaki tüm bilgileri ürünün yanındaki talimatta belirtiyoruz. Penis büyütücü pompa hakkında merak ettikleriniz bu başlıkta: http://wwu.penispompasi.web.tr/2015/04/penis-buyutucu-pompa-merak-edilenler/

2- Çekme Tekniği: Bu işlemi ayaktayken yapınız. Penisinizi yumuşak bir şekildeyken ileri, sağa, sola, aşağıya şekilde 5 dakika ile çekin. Bu egzersizleri günlük 4 set şeklinde tekrar edin.

3- Sağma Tekniği: Kan odacıklarını genişleten tekniktir. Penisin kök kısmında tutarak başına doğru yavaş bir şekilde kaydırınız. Bunu bir krem yardımı ile yaparsanız daha kolay olacaktır. Bu tekniği 1 saat boyunca aralıksız gerçekleştirin.

Gerçekten İşe Yarıyor!

Bu teknikler ilginizi çekmediyse http://wwu.penispompasi.web.tr/2015/04/garanti-ve-dogal-penis-buyutucu/ bu linke tıklayarak diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Dikkat: Penis büyütücü pompa kullanmış kişilerin yorumlarını okumak için ana sayfamıza dönüş yapınız. http://wws.penispompasi.web.tr

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.