Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

Sperm Kalitesini Arttırmak İçin Ne Yapılmalı

kaliteli-spermMevcut sperm kalitesini arttırmak adına belirli yiyeceklere yoğunlaşmak yerine öncelikle obezite, sigara, uyuşturucu, alkol gibi alışkanlıklardan uzak durmak gerekir. Ekstadan hiç bir gıda tüketmeden bu kötü alışkanlıklardan uzak durmanız hem sperm sağlığınız hem de vücut sağlığınız için iyi olacaktır. Spermin %40’ı hareket halindeyse doğurkanlık özelliği taşıyor demektir.

Alkol: Aşırı içki tüketen kişilerde sperm hareketliliği azalır ve sperm sayısında düşüş görülür. Alkol tüketiminde aşırıya gidilmemeli.

Uyuşturucu: Keyif verici bu maddeler kesinlikle sperm kalitesini düşürür ve iktidarsızlığa yol açar.

Kilo: Obezite veya fazla kilo durumu da sperm kalitesini etkilemektedir. Bu yüzden kilonuza dikkat etmelisiniz fazla yağlanma hormon üretimini etkileyip sperm sayınızı düşürür.

Multivitamin alımı, düzenli beslenme ve stres sperm kalitesini arttırmaya etkendir. Sperm kalitesinin artmasına en genel etken öncelikli olarak kötü alışkanlıklardan uzak durmaktır.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü Krem İşe Yarıyor mu? başlıklı makalemizde erolife penis büyütücü işe yarıyor mu ve penis büyütücü kremler işe yarıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2019 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi