Sulu Penis Pompası

sulu penis pompasıSulu penis pompası erkeklerin son dönemlerde penis boylarında uzamalar meydana getirmek için kullanmış olduğu pompa çeşitlerinden biridir. Banyo küveti doldurulduktan sonra küvet içinde kullanılmaktadır. Kullanımı teferruatlı olduğu için tavsiye ettiğimiz bir model değildir. Penis pompaları yurt dışında prostat kanseri tedavisi için üretilmiş olup sıklıkla kullanılan medikal bir alettir. Penis pompalarının penis boyuna olan uzama etkisi keşfedildiğinde tüm dünyaya hızlı yayılmış ve pek çok versiyonları çıkmıştır. Şarjlı, pil, manuel penis pompalarından sonra sulu penis pompaları da piyasaya çıkmıştır. Penis pompaları penis içerisindeki süngerimsi bölgeye daha fazla kan akışı sağlayarak zaman içerisinde düzenli kullanımla birlikte kalıcı uzama ve genişleme sağlar.

Penis kısalığı cinsel problemlerin en önemli sebeplerinden biri olmaktadır. Erken boşalma, erekte olamama, cinsel isteksizlik, partneri tatmin edememe gibi problemlerin nedeni çoğunlukla penis boyunun yetersiz olmasından kaynaklanmaktadır. Cinsel mutsuzluk beraberinde, sosyal mutsuzluğu da getirir. Kişi partneri ile veya kendi ile problemler yaşayabilir.

Penis pompaları düzenli kullanımla kişinin beklediği büyümenin gerçekleşmesini sağlar. Gün aşırı bir şekilde 15 er dakikalık 3 set şeklinde penis pompası ile uygulama yapabilir ve bu uygulamayı en az 2 ay devam ettirmeniz gerekmektedir.

Penis pompaları medikal bir ürün olmalarından dolayı insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.İçeriğinde tıbbi veya kimyevi bir madde içermemektedir. Penis pompaları bir hap veya krem değildir. Bu nedenle cildinize veya organlarınıza doğrudan etki edemez. Uzmanlar da penis pompalarını tavsiye etmekte ve hastalarının prostat kanserinden korunması amacıyla önermektedir. Penis pompası henüz eczanelerde satılmıyor olmakla birlikte ilerleyen zamanlarda eczanelerden de temin edilebilecek bir ürün olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Mastürbasyonun Faydaları ve Zararları başlıklı makalemizde mastürbasyon faydaları ve mastürbasyon zararları hakkında bilgiler verilmektedir.