Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

Kadınları Nasıl Tatmin Edebilirim

kadınlar-nasıl-tatmin-edilirKadınları tatmin etmek lafta olduğu kadar kolay değildir. Bir çok erkek erken boşaldığından ya da sadece kendini düşündüğünden kadın boşalmadan seksten uzaklaşır. Bu da partnerinizin size olan bakış açısını kısa sürede değiştirir ve hiçte iyi bir gözle size bakmaz. Biz Türk erkekleri olarak yatakta çok iyiyizdir. Yani sürekli olarak böyle söyleriz ama durum söylediği gibi değildir. Bakir erkeklerimiz bile yatakta çok iyi olduğu iddia ederler. Okurlarımız için kadınlara nasıl tatmin olduklarını sorduk.

İşte Türk kadınlarının vermiş oldukları yanıtlar.

İlk olarak Dilara hanımın vermiş olduğu cevap ile başlıyoruz. Kendisi 24 yaşında ve bir barda garsonluk yapmakta.

giphy

Ön sevişme gerçekten oldukça önemli bir eylem. Çünkü tam anlamıyla sulanmadan cinsel birleşme tamamıyla işkence haline gelebiliyor. Ön sevişme ne kadar uzun sürerse kadındaki istek ve arzu bir o kadar artacaktır. Erkek kulağıma fısıldamalı ve aceleci olmamalı. Bu beni çok tahrik eder. (Dilara 24)

Bir çok yorum topladık bayanlardan hepsi genel hatlarıyla değer görmek ve ön sevişmenin uzun tutulmasından bahsediyorlardı. Erkeklerin sadece kendini düşünmediği karşısındakini de tatmin ettiği bir yatak arkadaşlığı her zaman daha sağlıklı olur ve uzun sürer.

Bir önceki yazımız olan Erken Boşalmayı Engelleyen Egzersizler başlıklı makalemizde kegel egzersizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Updated: 25 Ekim 2014 — 16:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2019 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi