İlaçsız Penis Büyütme Yöntemleri

ilaçsız penis büyütme

İlaçsız penis büyütmek ve kısa sürede etkili sonuçlar almayı herkes ister bununla ilgili nasıl yöntemlere başvurulmalıdır, en etkili yöntem hangisidir onları paylaşacağız. Oral (ağız) yoluyla çeşitli ilaçlar almadan doğal yollarla penis büyütmek mümkündür.
Penisiniz gelişime müsait bir organınızdır bu yüzden her gün düzenli yapacağınız egzersizler penisinizin uzamasını ve sonraki aşamada genişlemesini sağlayacaktır. Penis egzersizleri konusunda çeşitli hareketleri yine sitemizden bulabilirsiniz ancak bu hareketleri yapmaya üşenebilir veya çekinebilirsiniz bu yüzden penis pompası kullanmanız tavsiye edilir.
Penisinize egzersiz dışında ameliyat yöntemiyle de büyütebilirsiniz. Bitkisel çaylar, jeller ve haplar penisinizi büyütmek için kullanılmaz. Haplar bu konuda başarılı değildir. Sadece ereksiyon süresini uzatacaktır. Satın alınan hapların üzerinde cinsel ilişki öncesi kullanmanız tavsiye olarak yazılmıştır. Bu yazının amacı cinsel ilişki öncesi kullanıp penisinizin sürekli olarak sert kalmasını sağlayarak size kendinizi iyi hissetmenizi amaçlar. Bu doğrultuda penisim büyüdü hissine kapılmanız muhtemeldir. Bu hapların içerisinde genellikle çeşitli bitkiler, keçi boynuzu, ginseng karışımları bulunur. Hap içindekiler diye bahsedilen bu karışımlarda kesinlikle penisinizin uzamasını ya da genişlemesini sağlayacak hiç bir etken yoktur.
İlaçsız penis büyütme yöntemlerinin en başında penis egzersizleri ve cerrahi penis büyütme ameliyatı gelmektedir. Kesin sonuç almak adına bu iki yöntemi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.