Penisim Çok Küçük – İşte Çözüm


Sevgili ziyaretçimiz uzun bir aradan sonra penis boyundan memnun olmayan kullanıcılarımız için yeni bir yazı dizisi hazırladık. Bu konudaki çözümler neler olabilir? En kısa sürede nasıl bir başarı sağlanabilir tüm bu sorulara bu yazımızda cevap bulabileceksiniz.

Penisinizin kısa olduğuna nasıl kanaat getirdiniz. Bir çok kaynakta penis boyunun 13cm yeterli olduğu yazar ancak bu ve daha uzun bir boyda penise sahip olmanıza rağmen tatmin etmiyor olabilirsiniz. Bu durum çok normaldir. Rahat bir sex yaşantısı için 16cm kadar bir penise sahip olmanız gerekir. Tüm pozisyonlarda zorlanmamak adına 16cm penis uzunluğu idealdir. Bunun altındaki penis uzunlukları sex esnasında çabuk yorulmanıza ve rahat davranamamanıza sebep verir.

Şuana kadar penis boyunuzu genişletmek adına çeşitli kremler, haplar kullanmış olabilirsiniz. Ya da daha kötüsü penisinizi eliniz yardımıyla da çekeleyip uzatmayı düşünmüş te olabilirsiniz ancak kesinlikle yanlış yöntemler denediğinizi söyleyebiliriz.

Penis büyütmenin 2 çözümü vardır.
İşte bu çözümler;

  • Cerrahi Operasyon: 6cm e kadar büyümeler sağlanmaktadır. Ciddi bir ameliyat olmasından dolayı pek tercih edilmemektedir. Cerrahi operasyon penis boyu büyütmek adına kesin sonuçlar verir. Ameliyat sonrasında 1 ay boyunca penisinizi herhangi bir cinsel birleşme esnasında kullanamazsınız.
  • Penis Pompası: Porno yıldızları tarafından meşhur edilen bir üründü. İlk olarak Amerika’da kullanılmaya başlasa da kısa sürede Türkiye’ye de getirildi. Penisinizdeki damarlara kan pompalayarak oraların zamanla şişkin gözükere uzamasını amaçlamaktadır.

Yukarıda siz ziyaretçilerimize sunmuş olduğumuz seçenekler dışında hiç bir yöntem penisinizin büyümesini sağlamaz. Aksine penisinizde tahrişe ve cilt problemlerine yol açabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.